Роменська дитяча музична школа

Роменська дитяча музична школа

Роменська дитяча музична школа


Роменська дитяча музична школа

Адреса:

42000 м. Ромни, вул. Аптекарська, 6; вул. Соборна, 1

Телефон:

+38 (05448) 5-19-57
,
+38 (05448) 5-12-81
,
+38 (05448) 5-21-39

e-mail:

dmsh@vk-romny.gov.ua

Директор:

Фурдуй Дмитро Васильович


Заклад у соціальних мережах:

Роменська дитяча музична школа

Про школу


Роменська дитяча музична школа

Роменська дитяча музична школа – заклад позашкільної освіти сфери культури. Мистецька школа розташована в двох будівлях , які є пам’яткою архітектури місцевого значення та побудовані наприкінці ХІХ століття, за адресою: м. Ромни, вул. Аптекарська,6 та вул. Соборна,1. Заклад засновано у 1954 році.

Зараз у школі навчається 367 учнів по класу сольного співу, фортепіано, скрипки, баяна, акордеона, домри, балалайки, бандури, духових інструментах. З ними працює 43 викладачі, з них 25 викладачів є колишніми випускниками Роменської дитячої музичної школи.

З повною вищою освітою 30 викладачів, 13 – з неповною вищою освітою. 27 викладачів мають кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», 6 викладачів – «спеціаліст І категорії». Двом викладачам присвоєно педагогічне звання «викладач-методист», 10 викладачів мають педагогічне звання – «старший викладач».

Директор школи Фурдуй Дмитро Васильович має повну вищу мистецьку освіту.

Заступник директора з навчальної роботи Герасько Катерина Іванівна має повну вищу мистецьку освіту.

З метою забезпечення найбільш сприятливих умов для розвитку інтересів і здібностей учнів у закладі створено 5 відділів:фортепіанний, народний, струнно-щипковий, оркестровий та музично-теоретичний.

На фортепіанному відділі працює 16 викладачів та концертмейстерів, навчається 182 учня. Завідуючий фортепіанним відділом Картава Наталія Анатоліївна має повну вищу мистецьку освіту.

На народному відділі працює 8 викладачів, навчається 101 учень по класу баяна, акордеона.

Завідуючий народним відділом Баляба Катерина Олексіївна має повну вищу мистецьку освіту.

На струнно–щипковому відділі працює 4 викладачі, навчається 30 учнів по класу балалайки. домри, бандури.

Завідуючий струнно–щипковим відділом Завгородня Лілія Володимирівна має повну вищу мистецьку освіту.

На оркестровому відділі працює 3 викладачі, навчається 32 учня по класу скрипки та духових інструментів.

Завідуючий оркестровим відділом Сошнікова Валентина Григорівна має повну вищу мистецьку освіту.

На музично – теоретичному відділіі працює 5 викладачів. В структуру цього відділу входить клас сольного співуі, в якому навчається 22 учня.

Завідуючий музично-теоретичним відділом Гараган Світлана Олексіївнаі має повну вищу мистецьку освіту.

Освітній процес поєднує індивідуальні і колективні форми роботи. У школі створено 12 дитячих творчих колективів: хори старших та молодших класів, вокальні ансамблі старших класів «Веселка» та молодших класів «Дзвіночок», вокальний ансамбль хлопчиків «Козачата», оркестр народних інструментів, інструментальні ансамблі домристів,бандуристів,зведений ансамбль домристів та бандуристів «Фантазія», скрипалів, ансамбль народної музики,ансамбль баяністів-акордеоністів «Мажор», які беруть участь у різноманітних мистецьких заходах різних рівнів.

У школі діє 3 викладацьких колективи: ансамбль викладачів «Ad libitum», вокальний ансамбль викладачів та фортепіанний квартет викладачів.

У 2007 році започаткований регіональний конкурс виконавців гри на народних інструментах «Ромен», який з 2013 року набув статусу відкритого обласного та проводиться щорічно на базі Роменської дитячої музичної школи.

З 2008 року на базі Роменської дитячої музичної школи щорічно проводяться регіональні методичні конференціїі викладачів фортепіанних відділів мистецьких шкіл області, яка проводиться щороку.

Навчання в закладі платне.
  • - По класу фортепіано – 110 грн.;
  • - По класу баяна, акордеона - 80 грн.;
  • - По класу домри, балалайки, скрипки, духових інструментах– 75грн.;
  • - По класу сольного співу – 110 грн,
  • - По класу бандури – навчання безкоштовне.

Галерея

Карта